Slide background Slide thumbnail
Slide background Slide thumbnail
Slide background Slide thumbnail
Slide background Slide thumbnail
Slide background Slide thumbnail
Yeni bir gün Günün yoğun temposuyla başa çıkmak için iyi hazırlanmanız, güne iyi başlamanız gerekir. The Box Coffee ürünleriyle güne güçlü bir başlangıç yapar, enerjinizi yüksek tutarsınız. İlaveli gevrek çeşitleri ve kahveyle The Box Coffee’de güne hazırsınız.
Kahve aşk gibidirKahve çekirdeğinin dalından ayrılıp sizinle buluşuncaya kadar yaşadıkları lezzetini belirler. Bu süreci aşkla geçiren çekirdekler The Box Coffee’de aynı aşkla sizi bekler.
TATLILARLİMONLU CHEESECAKE

Kimileri peynir ve keki bir arada hayal etmekte zorlanırken, The Coffee Box için birbirinden ayrılamayan iki lezzeti özel tarifimizle deneyin. Taptaze limon kabuklarıyla harmanlanan tadı damağınız hep hatırlayacak.

SOĞUK İÇEÇEKLERVANİLYALI FRAPPE

Özel çekimli Esspresso, süt, karlaştırılmış buz üzerine eklenen krema ve vanilya aromasının birleşimiyle The Coffee Box sizi eşsiz lezzet yolculuklarına çıkaracak.

The Box Coffee’de neden çok çeşit var? Kahve konusunda uzmanlaşmış olsak da, tek uzmanlığımız tabi ki kahve değil. Eşsiz lezzetteki kahve çeşitlerimizin yanında özel tarifli tatlılarımızdan gevrek çeşitlerimize, dondurulmuş yoğurtlardan taptaze kruvasanlarımıza kadar birbirinden özel lezzetleri The Coffee Box’ta bulabilirsiniz. Eviniz kadar rahat ettiğiniz bir yerde arzulayacağınız her şeyi sizlere sunabilmek için çeşit sayımızı artırmaya devam edeceğiz.
THE BOX COFFEE FRANCHISING FIRSATLARIYLA TANIŞIN
Franchising yoluyla The Box Coffee lezzetini yeni insanlarla tanıştırın.
SOSYAL MEDYADA THE BOX COFFEE
THE BOX COFFEE lezzetini ve fırsatlarını sosyal medyada takip edin.
 
 
 
 
 
© 2015 theboxcoffee. Tüm hakları saklıdır.